سالن های چند منظوره و مرکز همایش

سالن های چند منظوره و مرکز همایش

دو سالن برلیان و زمرد با تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز ، مناسب جهت برگزاری نشست های تجاری ، همایش ها ، سمینار ها و کنفرانس های شرکت ها و برند های معتبر و همچنین مکانی عالی برای ضیافت های خصوصی می باشد .

تالار برلیان
بعضاً با توجه به ابعاد، امکانات و ضوابط خاص شرکتها، موسسات و سازمانها برگزاری جلسات تجاری در محل شرکت امکان پذیر نمی باشد. از این رو سالن برلیان محل بسیار مناسبی برای اجرای جلسات با تعداد محدود و یا تعداد حداکثر 140 نفر می باشد. وجود دو ویدئو پروژکتور در دو طرف سالن، امکان استفاده از چندین میکروفون بی سیم و یقه ای و نزدیکی به سالن زمرد جهت پذیرایی از امکانات و محسنات سالن برلیان برای برگزاری جلسات تجاری می باشد. 

همین حالا استعلام قیمت بگیرید

 facilities info table layout table

Banquet Berelian.1 Banquet Berelian.2 Banquet Berelian.3 Banquet Berelian.4 Banquet Berelian.5


تالار زمرد جهت پذیرائی در سمینارها
تالار زمرد جهت برگزاری ضیافت ها، پذیرایی های میان وعده، ناهار و یا شام طراحی و اجرا گردیده است. به نحوی که سمینار یا کلاس آموزشی در تالار برلیان برگزار می شود و جهت پذیرایی میان وعده، ناهار  ویا شام، می توان از سالن زمرد استفاده نمود. در چیدمان G پذیرایی به صورت بوفه و در چیدمان H پذیرایی به صورت تک پرس و توسط میهمانداران انجام خواهد شد.

همین حالا استعلام قیمت بگیرید


تالار زمرد جهت برگزاری ضیافت های خانوادگی
چیدمان مراسم همراه با فضای مناسب جهت اجرای سفره عقد برای مراسم نامزدی یا عروسی از دیگر قابلیت های تالار زمرد است. در این چیدمان قسمتی از سالن اختصاص به فضای سفره عقد یا جایگاه عروس و داماد و قسمت دیگر به میز های ضیافت مدعوین جهت پذیرایی اختصاص داده خواهد شد. لازم به ذکر است که بر اساس قوانین ابلاغی از سوی اداره اماکن در این گونه مراسم پذیرایی از بانوان در سالن زمرد و از آقایان در سالن برلیان انجام می گیرد. از دیگر ویژگی های سالن زمرد وجود رختکن، اتاق نوزاد، میز آرایش در بدو ورودی و دسترسی به سرویس بهداشتی از داخل و بدون نیاز به خروج از سالن می باشد. این سالن دارای سیستم صوتی و نورپردازی هوشمند می باشد. 

Banquet zomorod1Banquet zomorod3 Banquet zomorod2  Banquet zomorod4 Banquet zomorod5   


برای مشاهده تصاویر بیشتر گالری تصاویر را مشاهده فرمائید

همین حالا استعلام قیمت بگیرید

Facebook Twitter Google+ Pinterest