رستوران مارلین

رستوران مارلین

 

MarlinMez

مارلین بیسترو بافضایی گرم و صمیمی، همان فضایی که شما را به یاد رستورانهای بیسترو اروپایی با غذای خانگی می اندازد. این رستوران واقع در انتهای لابی الیزه محلی برای صرف غذایی از تازه ترین مواد غذایـی با مزه خانگی می باشد. مارلیــن از لحاظ سبک و دکور با ایده خلق یک بیسترو که با هدف پخت و سرو غــذاهایی سالم و خانگـی به همراه نان داغ تازه ، بوفـه ای از تازه تریـن سبزیجات و دسرها و با سرویس مهـربانانه ولی حرفه ای طراحی و اجـرا گردیده است.منو ویژه گیاهخواران ، غذاهای دریایی ، انواع چلو کباب ها و خوراک های لذیذ ایرانی ، غذاهای فرنگی و پیتزاهای خوشمزه ، برای تمام افراد با ذائقه ها و سلایق متفاوت با دقت بسیار زیادی پخته و سرو میشوند .
استقرار سیستم HACCP در الیزه به ما اطمینان می دهد که تولید غذاها در محیطی کاملا بهداشتی و کیفیت همچون کارخانه ای مکانیزه همیشه یکسان است.
بوی نانی که در تنــور در حال پخت است ، املت پنیـــر و قارچـی که جلوی چشمان شما در حال آماده شـدن است ، رایحه قهوه داغ و عطـر گلهای تازه قسمتی از لذت صرف صبحانه در فضای مارلین در صبحگاهان است !

برای مشاهده منو کلیک کنید

ZereshkpoloCheloGushtSabziPoloMahi

ShrimpFettuchinirestaurant marlin cheesesteakChickenAlfredo

restaurant marlin fishkebabrestaurant marlin kababghajarirestaurant marlin chickensteak

adenaMeiguPOLOMomtaz

PizzaElyseeCeasarPizzaMix

خلاصه ای از دستور العمل ها و متدهای اجرایی در خصوص جلوگیری از ویروس کرونا در رستوران مارلین ، به شرح زیر می باشد :

در کافی شاپ و رستوران ، تمامی ست آپ ها و لیوان ها از روی میزها جمع آوری شدند و همه تجهیزات مورد نیاز میهمانان عزیز با مایع بلیچ و در دمای 92 درجه ضدعفونی می شوند. قاشق ها و چنگال ها در بسته بندی های ضدعفونی شده به شما تحویل داده می شود. کلیه مواد اولیه خوراکی فله, نیم پز، سرد و سسهای تولید شده، که قابلیت حرارت دیدن قبل از سرو را برای مهمانان ندارند از دورچین غذاها، بوفه های سرد و گرم، ساندویچ ها و کیک های خامه ای از منوی کافی شاپ و روم سرویس ها جمع آوری شده اند .

منو جدید رستوران مارلین مطابق با پروتکل های کمپین CleanStay الیزه محدود و طراحی شده است. تمامی مواد در دمای مطمئنه 73 درجه پخت و سرو می شوند ، بشقابها در دمای 92 درجه نگهداری می شوند و سبزیجات سالاد طی سه مرحله ضدعفونی شده اند. 

Facebook Twitter Google+ Pinterest