اتاق های هتل الیزه

ایران شیراز, معالی آباد, کوی پزشکان نمایش بر روی نقشه
تلفن تماس: 07136238890

 

الیزه دارای 68 اتاق به مساحت هایی متفاوت ولی منطبق بر استانداردهای جهانی با معماری و دکوراسیونی مدرن، مجهز به امکاناتی که به دقت و وسواس فراوان جهت ایجاد راحتی و آسایش گردشگران تجاری و تفریحی طراحی و ساخته شده است. اتاقها همراه با صبحانه، سرویس چای ، آب معدنی و اینترنت رایگان می باشد.
اقامت مهمانان وفادار شاید خدمات رایگان دیگری نیز را داشته باشند.

 

 

  • 1Room & Rates
  • 2Guest info & Payment
  • 3Confirmation

اتاق های دو تخته برای یکنفر (Double/Twin room for one person)

اتاقهای یکنفره که معمولا بر اساس موجود بودن یکی از انواع اتاقهای دبل و یا توئین تحویل داده میشود، که نوع اتاق در زمان پذیرش مشخص می شود.

اتاق دو تخته دونفره (TWIN ROOM)

این اتاق ها با امکانات و تجهیزات استاندارد و دو تخت جدا از هم مناسب برای اقامت دو نفر  که بتوانند به راحتی نیازهای اقامتی خود را مرتفع سازند.

اتاق یک تخته دو نفره (DOUBLE ROOM)

اتاقهای دبل در الیزه مجهز به تشکهای برن آلمان، طراحی شده برای اقامت رویایی زوج ها جهت خلق خاطره ای خوش می باشد. تمام نیازهای شخصی بانوان و آقایان در طول اقامت منطبق بر آخرین استانداردهای اقامتی روز دنیا مرتفع خواهد ساخت.

سوئیت جونیور (Suite Junior)

سوئیهای جونیورجهت اقامت افراد مهم و یا خانواده هایی با یک کودک (حداکثر ظرفیت 3 نفر) با امکاناتی لوکس تر طراحی شده است. 

این سوئیتها دارای یک اتاق نشمین شامل میز کار، مبلمان (یک مبل تخت خواب شو برای نفر سوم) به همراه تلویزیون، یک مینی آشپزخانه بدون امکان پخت و پز و یک اتاق خواب با تخت کینگ سایز ارتوپدیک برن آلمان به همراه حمام و سرویس بهداشتی  بزرگ ومیز کار در اتاق  می باشد. سوئیتهای جونیور دارای دو پنجره به سمت خیابان دوم پزشکان هستند.

امکانات رفاهی سوئیتهای جونیور نسبت به اتاقهای استاندارد بیشتر و لوکس تر هستند اینترنت پرسرعت تر، سرویس چای و قهوه رایگان با شارژ روزانه، اتاق نشمین و اتاق خواب جداگانه، یک سرویس بهداشتی در اتاق خواب ،امکانات حمام بیشتر منجمله کیت اصلاح، لوسیون. تحت کینگ سایز، یک یخچال 7 فوت، تلویزیون تعاملی از جمله امکانات این اتاق می باشد که اقامتی لوکس و تجربه ای منحصر بفرد را برای شما خواهد ساخت.

سوئیت رویال (Suite Royal)

سوئیتهای رویال جهت اقامت افراد مهم و یا خانواده هایی با یک کودک (حداکثر ظرفیت 3 نفر) با امکاناتی لوکس تر و فضای بیشتر از سوییت های جونیور طراحی شده است. 

سوئیهای رویال دارای یک اتاق نشمین شامل میز کار، مبلمان (یک مبل تخت خواب شو برای نفر سوم) به همراه تلویزیون و حمام و سرویس بهداشتی در نشیمن، یک مینی آشپزخانه بدون امکان پخت و پز و یک اتاق خواب با تخت کینگ سایز ارتوپدیک برن آلمان به همراه حمام و سرویس بهداشتی ومیز کاردر اتاق خواب می باشد. سوئیت های رویال دارای یک تراس مبله رو به کوه های دراک و خیابان پزشکان می باشد که برای افراد سیگاری مناسب است.

امکانات رفاهی سوئیتهای رویال نسبت به اتاقهای استاندارد بیشتر و لوکس تر هستند اینترنت پرسرعت تر، سرویس چای و قهوه رایگان با شارژ روزانه، اتاق نشمین و اتاق خواب جداگانه، دو سرویس بهداشتی و حمام ،امکانات حمام بیشتر مثل کیت اصلاح، لوسیون. تحت کینگ سایز، یک یخچال 7 فوت، تلویزیون تعاملی از جمله امکانات این اتاق می باشد که اقامتی لوکس و تجربه ای منحصر بفرد را برای شما خواهد ساخت.

قوانین رزرو

الف- شرایط عمومی رزرو اتاق:
* ساعت پذیرش مهمان ساعت 14 و ساعت تحویل اتاق 12 ظهر می باشد. پذیرش زودتر از موعد با توجه به وضعیت هتل با هزینه همراه است.
* خروج مهمان بعد از ساعت یاد شده تا ساعت 18 شامل نصف بها و بعد از آن بهای یک شب کامل به حساب ایشان منظور خواهد شد.
* لطفا توجه داشته باشید تمدید مدت اقامت (روز بیشتر و یا ساعت تحویل اتاق دیرتر) بستگی به شرایط و امکان هتل با توجه به رزروهای بعدی خواهد داشت و در تمامی اوقات امکان پذیر نمی باشد.
* ارائه اصل شناسنامه برای زوجین (جهت احراز هویت و محرمیت) و کارت ملی جهت مهمانان ایرانی و پاسپورت جهت مهمانان خارجی الزامیست. در صورت عدم وجود هر کدام مراجعه مهمان به اداره اماکن جهت کسب مجوز لازمه الزامیست.
* رزروهای ورودی فروردین ماه، اردیبهشت ماه، مهر ماه و آبان ماه به صورت کاملا چارتری می باشد و امکان ابطال و یا تغییر آن نمی باشد. در صورت ابطال هزینه متسرد نخواهد شد.
* اقامت اطفال تا سه سال (از تاریخ تولد تا روز خروج کمتر از سه سال باشد) رایگان می باشد و به اقامت کودکان بین 3 تا 8 سال در صورت عدم استفاده از تخت اضافه هزینه ای معادل نیم بهای تخت اضافه تعلق خواهد گرفت و در صورت درخواست تخت اضافه هزینه آن به صورت کامل محاسبه خواهد شد.
* سرویس اضافه به صورت تخت تا شو قابل حمل و یا در اتاقهای سوئیت به صورت کاناپه تخت خواب شو می باشد.
* طبق قوانین ابلاغی، تمامی اتاقهای هتل الیزه مخصوص "غیر سیگاری" ها می باشد و امکان استفاده از قلیان و سیگار نمی باشد.
* آوردن هر گونه غذا از بیرون به داخل اتاق ممنوع میباشد.
* با توجه به محدودیت در تعداد پارکینگ، محل پارک خودرو در ایام شلوغی هتل تضمین نمی شود.
* چنانچه این رزرو توسط واسط انجام می شود، اطلاع رسانی شرایط به مهمان بعهده واسط می باشد.
* ساعت سرو صبحانه از ساعت 7:00 صبح لغایت 10:00 صبح به صورت بوفه قابل استفاده در رستوران مارلین می باشد و سرو آن داخل اتاق، قبل و بعد از ساعت مذکور مشمول هزینه می شود.
* هزینه پرداختی بابت رزرو اتاق شامل اینترنت و صبحانه رایگان می باشد و چنانچه شخص رزرو گیرنده مایل به پرداخت سایر هزینه های مهمان من جمله مجموعه ورزشی، غذا و نوشیدنی، لاندری و مینی بار می باشند، میتوانند باهماهنگی پذیرش هتل، هزینه ای به صورت علی الحساب مازاد بر رزرو اتاق پرداخت نمایند که در به حساب بستانکار ایشان منظور خواهد شد و در زمان خروج تسویه حساب خواهد شد.
ب- شرایط کنسلی:
مسافر به هر دلیل ممکن است از سفر خود منصرف گردد میزان خسارت ازمبلغ پیش پرداخت کسر می گردد و بغیر از ماه های مندرج در ماده 6 بند الف طبق قوانین زیر اعمال می گردد:
* ابطال رزرو تا 48 ساعت قبل بلا مانع است و پس از آن هزینه یک شبکسر خواهد گردید و مابقی وجه طبق ماده سوم بند ب این تفاهم نامه مسترد خواهد شد.
* چنانچه پس از تاریخ ورود رزرو قطعی پذیرش نشود، کل هزینه اقامت به حساب مهمان منظور خواهد شد.
* عودت وجوه بستانکاری مهمان و یا مشتری بابت باقیمانده رزرو و یا سایر هزینه های محقق نشده پس از طی مراحل مالی ظرف مدت یکهفته کاری میسر می باشد و به حساب پرداخت کننده، واریز خواهد شد.
* تغییر تاریخ و کاهش مدت اقامت قبل از 48 ساعت مانده به ورود، در صورت امکان بدون هزینه خواهد بود در غیر اینصورت ابطال رزرو تلقی می شود و طبق قوانین فوق انجام می شود.
* در رزروهای چارتری، در صورت تغییر تاریخ و یا کاهش مدت اقامت هیچ هزینه ای مسترد نخواهد شد. -*در صورت رزرو در ایام نوروز کل مبلغ پرداختی باطل میگردد