رستوران و کافی شاپ

لابی لانژ

Lobby in

لابی لانژ که در قلب لابی واقع شده است ، در تمامی ساعات روز انواع آبمیوه های فصلی تازه ، دسرهایی که به صورت روزانه آماده می شوندو قهوه هایی که به صورت سنتی در حضور شما خرد می شوند را در محیطی مجلل ولی خودمانی با دکوراسیون به سبک“ کلاسیک معاصر“ سرو می کند.  ترکیب بوی خوش قهوه، صدای دلنواز پیانو و نور تنظیم شده محیط لابی لانژ را مکانی بسیار مناسب جهت برگزاری نشستهای تجاری و خانوادگی افراد بسیار مهم جامعه تبدیل کرده است.
لابی لانژ، جایی مثل هیچ جای دیگر، بدون سر و صدای اضافی و شلوغی!

Lobby 2 Lobby 8 Lobby 1 Lobby 3 Lobby 7

برای مشاهده منو کلیک کنید

رستوران مارلین

k2.items.cache

مارلین بیسترو بافضایی گرم و صمیمی، همان فضایی که شما را به یاد رستورانهای بیسترو اروپایی با غذای خانگی می اندازد. این رستوران واقع در انتهای لابی الیزه محلی برای صرف غذایی از تازه ترین مواد غذایـی با مزه خانگی می باشد. مارلیــن از لحاظ سبک و دکور با ایده خلق یک بیسترو که با هدف پخت و سرو غــذاهایی سالم و خانگـی به همراه نان داغ تازه ، بوفـه ای از تازه تریـن سبزیجات و دسرها و با سرویس مهـربانانه ولی حرفه ای طراحی و اجـرا گردیده است.
استقرار سیستم HACCP در الیزه به ما اطمینان می دهد که تولید غذاها در محیطی کاملا بهداشتی و کیفیت همچون کارخانه ای مکانیزه همیشه یکسان است.
بوی نانی که در تنــور در حال پخت است ، املت پنیـــر و قارچـی که جلوی چشمان شما در حال آماده شـدن است ، رایحه قهوه داغ و عطـر گلهای تازه قسمتی از لذت صرف صبحانه در فضای مارلین در صبحگاهان است !

Marlin 1 Marlin 11 Marlin 12 Marlin 13 Marlin 14 Marlin 20

Marlin 1 Marlin 11 Marlin 12 Marlin 13

 

برای مشاهده منو کلیک کنید