ما در هتل الیزه شیراز کرونا را پذیرش نخواهیم کرد!

خلاصه ای از دستور العمل ها و متدهای اجرایی در خصوص جلوگیری از ویروس کرونا در هتل الیزه ، یکی از بهترین هتل های شیراز به شرح زیر می باشد :
در کافی شاپ و رستوران  هتل الیزه شیراز ، تمامی ست آپ ها و لیوان ها از روی میزها جمع آوری شدند و همه تجهیزات مورد نیاز میهمانان عزیز با مایع بلیچ و در دمای 92 درجه ضدعفونی می شوند. قاشق ها و چنگال ها در بسته بندی های ضدعفونی شده به شما تحویل داده می شود. کلیه مواد اولیه خوراکی فله, نیم پز، سرد و سسهای تولید شده، که قابلیت حرارت دیدن قبل از سرو را برای مهمانان ندارند از دورچین غذاها، بوفه های سرد و گرم، ساندویچ ها و کیک های خامه ای از منوی کافی شاپ و روم سرویس ها جمع آوری شدند و غذاهای اصلی بوفه گرم در صبحانه و ناهار در دمای بالای 73 درجه، مستقیم از روی شعله آتش سرو میشوند.

HotBuffet

 

حذف بعضی از موارد صبحانه مانند نان سنگک به دلیل عدم کنترل شیوه صحیح حمل و نقل و جایگزینی نان لواش بسته بندی کارخانه ای و نان بربری تازه که در هتل پخت می شود و مستقیم از تنور در بشقابی که از قبل در حرارت است و ضدعفونی شده است، سرو می شود. آیتم های موجود در بوفه سرد همگی به صورت بسته بندی کارخانه ای و مواردی مانند گوجه و خیار در ظرف های استریل شده با سلیفون سرو خواهد شد. قابل ذکر است که مهمان در ورودی رستوران می توانند دستان خود را ضدعفونی کنند و دستکش را از میزبان تحویل بگیرند.

ColdBuffet

ما با استفاده از مواد ضدعفونی کننده کارخانه ای، سطوح میزهای غذاخوری، استیل آلات ، سطوح چوبی و استیل، سطوح کف و بدنه سالن غذا خوری، منسوجات تنظیف، سطوح بک بوفه، بوفه ,صندوق، کشو های ساید استیشن و کلیه سطوحی که قابل لمس و در دسترس مهمان و سرویس دهی است را ضدعفونی میکنیم .
تمامی چیز کیک ها و مواد خام سردی که بدون پوشش هستند کامل حذف شدند و بقیه کیک ها قبل از سرو حتما در مایکروفر به مدت 30 ثانیه داغ می شود .
جهت تهیه آبمیوه های طبیعی مانند هویج، سیب و پرتقال مواد اولیه حتما با مایع ظرفشویی شسته می شود وتمامی میز های لابی و منوها و پیجرها با مایع مخصوص ضدعفونی می شوند.
تمام همکاران ما در هر کدام از واحد ها ملزم به استفاده از دستکش و ماسک هستند و فاصله یک متر را با میهمان و یکدیگر رعایت کنند. تمامی همکاران قبل از ورود تب سنجی و با مه پاش ضدعفونی می شوند و چنانچه خدای ناکرده علائم کرونا را داشتند از ورود ایشان به هتل جلو گیری می شود.

میهمانایی که از چین، قم و شمال ایران هستند پذیرش نمیشوند و تمامی میهمانان قبل از ورود به هتل توسط دستگاه مه پاش به صورت 360 درجه کاملاً ضدعفونی می شوند.

Disinfection

ملحفه و روبالشتی ها با افزایش دو برابری سدیم هیپو کلریت در لاندری شسته می شوند و دمپایی های سرویس بهداشتی شدید تر از قبل با دتول ضدعفونی می شود.
راهرو های اقامتی، سرویس های بهداشتی ایرانی، فضای اتاق و پرده ها و منسوجات نصبی در اتاق بعد از خروج مهمان و قبل از ورود مهمان با مه پاش ضدعفونی می شود.

همچنین ترولی خانه داری ، لوازم و ادوات خانه داری هر روز قبل از شروع کار با اسپری در اتاق خانه داری ضد عفونی می شود. وسایل سینی ولکام و کنترل تلویزیون و تمام ملزومات اتاق با محلول ویژه ضدعفونی می شوند.
در اتاقها داخل کشو ها و میز ها، کمد ها و ملزومات داخل آن و سایر محل ها با مایع گند زدا ضدعفونی می شود. سجاده ها، بروشور ها و کلیه اقلام چاپی در اتاقها بجهت کاهش انتقال ویروس برداشته شدند. مهرهای نماز پس از ضدعفونی شدن داخل پلاستیک های کوچک قرار می گیرد و پس از استفاده مهمان مجدد ضدعفونی می شود. برای شناسایی  نقاط پر خطر اتاق ها اینجا را کلیک کنید .

RoomDisinfection
واحد تضمین کیفییت دائماً در حال کنترل سایت سازمان جهانی بهداشت جهت بروز رسانی دستورالعملهای تهیه شده در خصوص جلوگیری از ویروس کرونا درهتل الیزه شیراز می باشد و تمامی واحد های نظارتی به صورت مستمر اجرای تمامی دستورالعمل ها را کنترل و در صورت یافتن نقاط ضعف و قابل اصلاح دستورالعمل جدیدی را الحاق می کنند تا شیوع ویروس کرونا را به حداقل برسانند.
تمام این فعالیت ها جهت حفظ سلامت همکاران و مهمانانمان است، تیم الیزه با عزمی جزم کرونا را شکست خواهد داد.

Facebook Twitter Google+ Pinterest